Rivakkalaisten tuloksia kaudelta 2019

5.10.2019: SM-maastojen esikisat, Kurikka

24.9.2019: Heittokisat, Jyväskylä/V
23.9.2019: Rivakan yu-tilastot 2019
14.9.2019: Heittoviisiottelu, Kurikka/J
13.-14.9.2019: Finlandia-maraton, Jyväskylä
10.9.2019: Kouluottelu, Kristiinankaupunki
8.9.2019: Töysän mestaruuskisat ja Ennätysten murskajaiset, Alavus/T
7.9.2019: Kiekuucup, Kurikka/J
4.9.2019: Pitkät ratamatkat ja pk. kilpailut, Laihia

31.8.2019: Seuracupin A-sarja, Kruunupyy/A
28.-29.8.2019: 19-14-v. pm-kilpailut, Närpiö
27.8.2019: Elokuun kisat, Jyväskylä
25.8.2019: Tilastopajacup 6, Turku
25.8.2019: 15-9-v. pm-viestit, Seinäjoki
17.8.2019: 13-9-v. pm-moniottelut, Lapua
17.8.2019: Aluemestaruusviestit, Ylivieska
15.8.2019: Eteläpohojalaanen timanttiliiga, Kuortane
9.-11.8.2019: 17- ja 16-v. SM-kilpailut, Kankaanpää
9.-11.8.2019: 15- ja 14-v. SM-kilpailut, Lahti
9.-11.8.2019: SAUL:n SM-kilpailut, Turku
9.-11.8.2019: 17- ja 16-v. SM-kilpailut, Kankaanpää
9.-11.8.2019: 15- ja 14-v. SM-kilpailut, Lahti
9.-11.8.2019: SAUL:n SM-kilpailut, Turku
8.8.2019: Äänekoski Games, Äänekoski
8.8.2019: Äänekoski Games, Äänekoski
7.8.2019: Seuracup, Kauhajoki
7.8.2019: Seuracup, Kauhajoki
5.8.2019: Eteläpohojalaanen timanttiliiga 4, Kurikka
5.8.2019: Eteläpohojalaanen timanttiliiga 4, Kurikka
3.-4.8.2019: 15-9-v. pm-kilpailut, Oulu
3.-4.8.2019: 15-9-v. pm-kilpailut, Oulu
1.8.2019: Pk. kilpailut, Teuva
1.-4.8.2019: Kalevan kisat, Lappeenranta
1.-4.8.2019: Kalevan kisat, Lappeenranta
1.8.2019: Pk. kilpailut, Teuva

30.7.2019: Piiriottelu, Hämeenlinna
30.7.2019: Piiriottelu, Hämeenlinna
29.7.2019: Veteraanien pm-kilpailut, Laihia
29.7.2019: Veteraanien pm-kilpailut, Laihia
27.-28.7.2019: 15-9-v. pm-kilpailut, Alavus
27.7.2019: SAUL:n heinäkuun kisat, Turku
27.-28.7.2019: 15-9-v. pm-kilpailut, Alavus
27.7.2019: SAUL:n heinäkuun kisat, Turku
25.7.2019: Suupohjacup, Kauhajoki
25.7.2019: Suupohjacup, Kauhajoki
24.7.2019: Ilkka Games 15, Ilmajoki
24.7.2019: Ilkka Games 15, Ilmajoki
21.7.2019: Aluemestaruuskilpailut, Seinäjoki
21.7.2019: Aluemestaruuskilpailut, Seinäjoki
20.7.2019: Aluemestaruuskilpailut, Ilmajoki
20.7.2019: Heittokisat, Seinäjoki/P
20.7.2019: Aluemestaruuskilpailut, Ilmajoki
20.7.2019: Heittokisat, Seinäjoki/P
16.7.2019: Tilastopajacup 4, Turku
16.7.2019: Töysän korppukisat, Alavus/T
16.-17.7.2019: Satakunnan mestaruuskilpailut, Kankaanpää
16.7.2019: Töysän korppukisat, Alavus/T
16.-17.7.2019: Satakunnan mestaruuskilpailut, Kankaanpää
16.7.2019: Tilastopajacup 4, Turku
15.7.2019: Aluekilpailut, Kristiinankaupunki
15.7.2019: Aluekilpailut, Kristiinankaupunki
14.7.2019: Aluekilpailut, Kurikka
14.7.2019: Aluekilpailut, Kurikka
13.7.2019: Karhu Junior Games, eteläpohojalaasen timanttiliigan kilpailu, Kauhajoki
13.7.2019: Karhu Junior Games, eteläpohojalaasen timanttiliigan kilpailu, Kauhajoki
8.7.2019: Pk. kilpailut, Laihia
8.7.2019: Pk. kilpailut, Laihia
7.7.2019: Kankaanpää Games, Kankaanpää
7.7.2019: Kankaanpää Games, Kankaanpää
6.7.2019: 15-9-v. pm-moniottelut, Kauhava
6.7.2019: Timanttikisat, Sastamala
6.7.2019: 15-9-v. pm-moniottelut, Kauhava
6.7.2019: Timanttikisat, Sastamala
4.7.2019: Pm-kilpailut, Laitila
4.7.2019: Säästöpankki Games, Kristiinankaupunki
4.7.2019: Säästöpankki Games, Kristiinankaupunki
4.7.2019: Pm-kilpailut, Laitila
3.7.2019: Pk. kilpailut, Kauhava/A
3.7.2019: Motonet GP, Tampere
3.7.2019: Pk. kilpailut, Kauhava/A
3.7.2019: Motonet GP, Tampere
2.7.2019: Fyrrypinkaasut, Vaasa/V
2.7.2019: Fyrrypinkaasut, Vaasa/V

29.6.2019: Lohjan lajikarnevaalit, Lohja
29.6.2019: Porin poikien heittokisat, Pori
29.6.2019: Lohjan lajikarnevaalit, Lohja
29.6.2019: Porin poikien heittokisat, Pori
25.6.2019: Tilastopajacup 2, Turku
25.6.2019: Tilastopajacup 2, Turku
24.6.2019: Pk. kilpailut, Pietarsaari
24.6.2019: Pk. kilpailut, Pietarsaari
21.6.2019: 53. Keuruun Juhannuskisat, Keuruu
21.6.2019: 53. Keuruun Juhannuskisat, Keuruu
20.6.2019: Atria Junior Games, Eteläpohojalaanen timanttiliiga 2, Seinäjoki
20.6.2019: Atria Junior Games, Eteläpohojalaanen timanttiliiga 2, Seinäjoki
18.6.2019: Seuracup, Ilmajoki
18.6.2019: Heittokilpailut, Kurikka
18.6.2019: Seuracup, Ilmajoki
18.6.2019: Heittokilpailut, Kurikka
17.6.2019: Viiskuntakisat, Alavus/T
17.6.2019: Viiskuntakisat, Alavus/T
13.6.2019: Pm-kilpailut, Tampere
13.6.2019: Wasa Games, Vaasa
13.6.2019: Pm-kilpailut, Tampere
13.6.2019: Wasa Games, Vaasa
10.6.2019: 2. NYQS-kilpailut, Ilmajoki
10.6.2019: Pk. kilpailut, Maalahti
10.6.2019: 2. NYQS-kilpailut, Ilmajoki
10.6.2019: Pk. kilpailut, Maalahti
6.6.2019: Pk. kilpailut, Teuva
6.6.2019: Virtain Urheilijoiden 90-vuotisjuhlakilpailut, Virrat
6.6.2019: Pk. kilpailut, Teuva
6.6.2019: Virtain Urheilijoiden 90-vuotisjuhlakilpailut, Virrat
4.6.2019: Juoksukoulun pikamatkat, Kurikka
4.6.2019: Juoksukoulun pikamatkat, Kurikka
3.6.2019: Pk. kilpailut, Laihia
3.6.2019: Pk. kilpailut, Laihia

28.5.2019: Eteläpohojalaanen timanttiliiga 1, Kauhava
28.5.2019: Eteläpohojalaanen timanttiliiga 1, Kauhava
25.5.2019: Pm-maastot, Kurikka
25.5.2019: Pm-maastot, Kurikka

22.4.2019: 15-9-v. pm-tiejuoksut, Kauhava
22.4.2019: 15-9-v. pm-tiejuoksut, Kauhava
6.4.2019: Hallikilpailut, Kurikka/J
6.4.2019: Hallikilpailut, Kurikka/J

27.3.2019: Pohjanmaan alakoulujen hallikilpailut, Kuortane
27.3.2019: Pohjanmaan alakoulujen hallikilpailut, Kuortane
24.3.2019: 15-9-v. pm-hallikilpailut, Kuortane
24.3.2019: 15-9-v. pm-hallikilpailut, Kuortane
3.3.2019: Pohjanmaan hallikisat, Kuortane
3.3.2019: Pohjanmaan hallikisat, Kuortane

10.2.2019: Pohjanmaan hallikisat, Kuortane
10.2.2019: Pohjanmaan hallikisat, Kuortane
9.2.2019: Kansalliset kilpailut, Tampere
9.2.2019: Kansalliset kilpailut, Tampere

30.1.2019: Hallitonnit, Kuortane
30.1.2019: Hallitonnit, Kuortane
30.8.-1.9.2019: 22- ja 19-v. SM-kilpailut, Porvoo
26.1.2019: Botnia Junior Games, Mustasaari
26.1.2019: Botnia Junior Games, Mustasaari
16.1.2019: Kansalliset kilpailut, Tampere
16.1.2019: Kansalliset kilpailut, Tampere

Tuloksia vuodelta 2018